martina fotografka 2Mgr. Martina Žigmundová - zakladatelka, organizace, registrace

Již asi 20 let se věnuji malování i fotografování. V rámci naší výtvarné Dílny se snažím, aby byl hladký průběh našich kurzů a zajímavá nabídka pro vás. Prosím, kontaktujte mě v případě dotazů, registrací nebo připomínek.


 

Eliska Wernerova

Eliška Wernerová - lektorka kurzu Komiks a manga


Lektorka Elda je trpělivá a bystrá, vždy připravena pomoci s vaší tvorbou postavy a stylizací figurek komiksu a mangy. Je zdatná kreslířka. Manze se věnuje od roku 2010. Její tvorbu můžete vidět na FB. Aktivně se účastní akcí v této oblasti.


David Hrusa

David Hrůša - lektor kurzu Komiks a manga

Shino je dynamický student a programátor. Kreslí mangu a ilustruje tokeny na karetní hry Yu-Gi-Oh! a Magic the Gathering. Jeho tvorbu můžete vidět na FB. Ovládá velmi dobře angličtinu, čínštinu a učí se japonštinu. Z těchto zemí si dovezl originální literaturu o manze a komiksu, o kterou se s vámi na lekcích rád podělí.


Zuzana Kieferova

Zuzana Kieferová - základy kresby a malby, příprava na SUŠ

Zuzka je akademická malířka, která studovala na AVU v Praze u Jiřího Sopka a na Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten v Haagu. Má zkušenosti s vedením studentů a studentek jak v oboru kresby a malby obecně, tak s přípravou na střední umělecké školy. Je trpělivá, mírná a pečlivá. Vede také kurzy kreslení pravou hemisférou, které jsou součástí našich kurzů. Neváhejte a přihlaste se na Základy kresby a malby nebo na kurz Příprava na střední umělecké školy.


Lea

Mgr. Lea Kundrátová - lektorka Eco dílničky

Lea je velice trpělivá a milá lektorka s velkou zkušeností v práci s dětmi. Pracuje v mateřské školce a vystudovala obor ekologie na FHS UK. Pracovala jako vedoucí přírodovědného oddílu a lektorka různých ekovýchovných programů. Těší se na spolupráci s vašimi dětmi v Eco dílničce.

 

 

 

Pin It